1 отзыв
Оздоблення вхідних груп
влево
 • Оздоблення вхідних груп , фото 2
 • Оздоблення вхідних груп , фото 3
 • Оздоблення вхідних груп , фото 4
вправо

Оздоблення вхідних груп

 • Услуга

Цену уточняйте

+38044338-55-08
 • +38068174-71-12
 • +38073268-80-55

Заказ только по телефону

 • График работы
 • Адрес и контакты
Оздоблення вхідних груп Оздоблення вхідних груп
Цену уточняйте
Услуга
+38044338-55-08
 • +38068174-71-12
 • +38073268-80-55
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Вхідні групи

Яскравий і оригінальний спосіб реклами

Найчастіше наше перше враження від відвідування будь-якого місця залежить від його зовнішнього вигляду. Те ж саме можна сказати і про перше враження про компанію, магазин або заклад - те, як буде виглядати екстер'єр може вплинути на сприйняття вцілому. При цьому на імідж компанії може впливати все: і покажчики з вивісками, і презентабельний зовнішній вигляд, і піддашок, під яким можна сховатися від дощу і снігу, і наявність пандусів, якщо ви йдете з дитячою коляскою, і чистота приміщення. Тому оформлення вхідної групи - це не тільки важлива технічна задача, але і серйозний рекламний крок.

Вхідна група може включати в себе різноманітні навіси, піддашки, сходові огородження та пандуси, елементи фасаду, а також рекламні вивіски та світлотехнічні рішення. Говорячи про оформлення вхідних груп, які безпосередньо будуть частиною самої будівлі, важливо розуміти, що в першу чергу, вхідна група повинна гармонійно поєднуватися із загальною архітектурою будівлі. В Україні без дозволу можна встановлювати тільки інформаційні таблички, площа яких не перевищує 0,5 кв.м, якщо на них написано назву підприємства (торгова марка) і години її роботи, і вони розташовані на фасаді будівлі, де знаходиться підприємство. Будь-які інші рекламні конструкції, тимчасові або стаціонарні, вимагають дозволу на розміщення. Тому будь-які фасадні роботи і дизайн вхідної групи необхідно погоджувати з міськадміністрацією.

Основна помилка при проектуванні вхідної групи - це бажання заощадити на якості. В результаті обирається дешевий облицювальний матеріал, зменшується необхідна кількість світлотехніки, ставляться неміцні піддашки. Наступною важливою задачею при облаштуванні вхідних груп є безпека відвідувачів. Будь-яка вхідна група повинна бути виконана з максимально безпечних і надійних матеріалів. Крім безпеки, вхідна група повинна привертати підвищену увагу, бути модною і максимально сучасною. В тренді дизайну сьогодні - обтічні форми, яскраві кольори і незвичайні технології підсвічування. Широкий асортимент нових технологій дозволяє будувати складні об'ємно-просторові композиції. При цьому, всі елементи вхідної групи можуть бути виконані в стилі і кольорах вашої компанії, на них може бути нанесена емблема бренду.

Переваги вхідних груп:

Таке оформлення підкреслює індивідуальність і його помітно здалеку.
Вхідні групи несуть практичне значення: захист від снігу, дощу і бурульок.

Переваги нашої компанії:

Немає рекламацій на виготовлену або встановлену продукцію.
Оперативне рішення завдань без втрати якості готових виробів.
Різноманітний вибір рекламної продукції.
Гарантія на власне виробництво до 5-ти років.
В технічних процесах використовуємо фрезерування, лазерну порізку и  широкоформатний друк.
Низькобюджетні, а також ексклюзивні варіанти реклами.
Пропонуємо послуги дизайну, або працюємо з Вашим ескізом.
Використовуємо виключно високоякісні матеріали.
Наш персонал – це фахівці з високим професійним рівнем знань.
Ми виконуємо замовлення в строк.
 

Тип услугиМонтаж, Изготовление
 • Цена: Цену уточняйте