1 отзыв
Тантамареска (фігура з вирізом для обличчя)

Тантамареска (фігура з вирізом для обличчя)

  • В наличии

Цену уточняйте

+38044338-55-08
  • +38068174-71-12
  • +38073268-80-55

Заказ только по телефону

  • График работы
  • Адрес и контакты
Тантамареска (фігура з вирізом для обличчя)Тантамареска (фігура з вирізом для обличчя)
Цену уточняйте
В наличии
+38044338-55-08
  • +38068174-71-12
  • +38073268-80-55
Описание
Информация для заказа

Тантамарескою називають ростовую фігуру або хардпостер з вирізом для обличчя, а також - рук і ніг. Найчастіше подібні стенди зображують персонажів в гумористичних позах на тлі якихось цікавих пейзажів або інтер'єрів. Тантамареска дарує море приємних емоцій і дозволяє зробити яскраві фото. Зараз їх можна побачити не тільки в парках або на пляжах, а й на багатьох громадських заходах, а також корпоративах. Тантамарески - це повноцінна декорація, при розумному дизайнерському підході стане тематичною прикрасою майданчика або інтер'єру.

Для того, щоб такі заходи мали успіх, треба звернути увагу на кілька моментів:

1. Розмір і пропорції хардпостера. В ідеалі вони повинні бути рівні пропорціям фотознімку - 2м на 1м35см - в отримане фото не повинно потрапити зайвих елементів. Якщо ж стенд буде квадратним, в кадр потрапить фон і предмети, не пов'язані з мізансценою стенду.

2. Розмір отвору для голови. Голова повинна входити в отвір досить щільно і не застрявати. Середньостатистичний розмір, який підійде практично всім - це овал 16 на 25 см.

3. Висота отворів від рівня підлоги. Вона повинна бути такою, щоб будь-який бажаючий зміг зробити фото. У випадку з тантамарески для дорослих потрібно зробити отвір приблизно на висоті 160 см (від самої підлоги до верхньої точки овалу). Якщо стенд призначений для дітей, слід орієнтуватися на зріст найнижчої дитини. Що стосується всіляких підставок і підвищень, від цих небезпечних і непрактичних пристосувань краще відмовитися з міркувань  безпеки.

4. Конструкція каркаса. Деталі конструкції, розташовані за полотном, не повинні розташовуватися на рівні отвору для голови. До того ж, хардпостер постійно піддається тиску з боку людини, а тому каркас необхідно робити безпечним і міцним. Для цього стенд зміцнюють дугами або розпірками, покликаними посилити жорсткість всієї конструкції.

5. Матеріал для полотна. Тут існує два варіанти:

- з банерної тканини. Це найпоширеніший вид тантамаресок. Сильними сторонами банерної тканини є її дешевизна і зручність транспортування, що дозволяє перевозити готовий стенд навіть в багажнику машини. Але і без мінусів не обійшлося. Часто гості під час зйомки намагаються «вилізти» в отвір для голови або спираються на конструкцію, в результаті чого тканина натягується і утворює складки.

- із пластику, товщиною 3 або 5 мм. Цей матеріал не утворює складок, не тягнеться і гарантує чітку картинку високої якості. Ось тільки з перевезенням виникнуть проблеми, доведеться пошукати місткий транспорт. І ціна буде трохи більше, але якість вимагає грошей.

 

Переваги нашої компанії:

Немає рекламацій на виготовлену або встановлену продукцію.
Оперативне рішення завдань без втрати якості готових виробів.
Різноманітний вибір рекламної продукції.
Гарантія на власне виробництво до 5-ти років.
В технічних процесах використовуємо фрезерування, лазерну порізку и  широкоформатний друк.
Низькобюджетні, а також ексклюзивні варіанти реклами.
Пропонуємо послуги дизайну, або працюємо з Вашим ескізом.
Використовуємо виключно високоякісні матеріали.
Наш персонал – це фахівці з високим професійним рівнем знань.
Ми виконуємо замовлення в строк.

 

  • Цена: Цену уточняйте